Drogi Turysto!

 

Witamy na stronie Biura Turystycznego „Toruń Tourist”, specjalizującego się w kompleksowej organizacji pobytu turystów w Toruniu i województwie kujawsko-pomorskim.

W programach organizowanych przez nas wycieczek proponujemy Państwu zwiedzenie najciekawszych i najbardziej unikatowych pod względem historycznym, kulturowym i przyrodniczym zakątków Pomorza i Kujaw.

W czasie wycieczek zaopiekują się Państwem wykwalifikowani przewodnicy z licencją, którzy sposób oprowadzania dostosowują do wieku, zainteresowań oraz życzeń turystów.

Oprowadzamy w językach obcych, w tym min. w j. angielskim, j. niemieckim, j.włoskim, j. francuskim i j. rosyjskim.

Wszelkich formalności mogą dokonać Państwo drogą telefoniczną lub mailową.

Wystarczy do nas zatelefonować lub napisać, a my przygotujemy dla Państwa ofertę.

Biuro Turystyczne „Toruń Tourist” kieruje się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Z RADOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE BIURO TURYSTYCZNE TORUŃ TOURIST PO RAZ KOLEJNY PRZYSTĄPIŁO DO AKCJI

POLSKA ZA PÓŁ CENY,

 W RAMACH KTÓREJ

W DNIACH 6-8.10.2017  r. 

proponujemy Turystom promocyjną cenę 2-godzinnego zwiedzania Torunia  

Cena promocyjna: 70 zł/grupa

*dotyczy grup do 10 osób

Serdecznie zapraszamy!

POLSKA ZA PÓŁ CENYtel. 56-678-18-00
kom. 606-205-217
e-mail: biuro@toruntourist.plPiernikarnia Mistrza Bogumiła - Warsztaty wypieku pierników


Już niemal 700 lat Toruń słynie z wyrobu pierników!
Jeśli chcesz poznać tajniki wyrobu tutejszych najznakomitszych, korzennych ciasteczek, posłuchać ich barwnej historii, spotkać się z bohaterami piernikowych legend – zapraszamy Cię do Piernikarni Mistrza Bogumiła.
Goście Piernikarni, niczym średniowieczni rzemieślnicy, samodzielnie przygotowują pierniki dekoracyjne – ozdobne, zwane po staropolsku „gościńcami”.
Tylko w Piernikarni Mistrza Bogumiła możecie stworzyć unikalne, pięknie wyglądające korzenne ciasteczka w kształcie słynnej krzywej wieży, popiersia Mikołaja Kopernika, rezolutnego pieska Filutka, toruńskiego herbu, serc, podkówek… „Gościńce” te będą wyjątkową, samodzielnie przygotowaną pamiątką z Torunia. W czasie warsztatów uczestnicy degustują pyszne pierniczki a na koniec otrzymują zaszczytny tytuł czeladników piernikarskich, potwierdzony certyfikatem podpisanym przez samego Mistrza Bogumiła.

Rezerwacje warsztatów - 725-011-050
Więcej na - www.piernikarniatorun.pl

Hotel** "Zakątek Leśny"Zapraszamy do „Zakątka Leśnego” w Puszczy Bydgoskiej, oddalonego zaledwie 5 km od Torunia. W komfortowo urządzonych pokojach i domkach z kominkami, w otoczeniu przyrody, odpoczną Państwo po całodziennej wycieczce szlakiem toruńskich atrakcji. Rezerwacji mogą Państwo dokonać pod numerem telefonu 56-678-78-78 lub przez stronę Internetową www.zakateklesny.pl