Polecamy w Toruniu i okolicy

Toruńska Manufaktura Piernika

Toruńska Manufaktura Piernika powstała z piernikowej pasji, którą od lat dzieli się na warsztatach piernikarskich ekipa Toruńskiej Piernikarni Mistrza Bogumiła. Tworzy się tu pierniki wedle najlepszych toruńskich tradycji, przepisów babć i rad wytrawnych piernikarzy. Wypiekane są jedyne w swoim rodzaju pierniki jadalne i dekoracyjne, porządnie doprawione aromatycznymi przyprawami, zarumienione niczym gotyckie mury Torunia – oryginalne, smaczne i zachwycające zarazem.

Pierniki z Toruńskiej Manufaktury sprawdzą się jako pamiątka z Torunia oraz jako podarek dla kogoś wyjątkowego – mogą być prezentem z okazjonalną dedykacją, upominkiem z logo firmy itp.

 

 

 

 

Dane kontaktowe:

tel. 606 205 217

biuro@piernikarniatorun.pl

ul. Prosta 2, 87-100 Toruń

 

 

 

Hotel „Zakątek Leśny”

Hotelik „Zakątek Leśny” położony jest na skraju Puszczy Bydgoskiej, w miejscowości Cierpice – dawnej wsi olęderskiej. Zaledwie 10 min jazdy samochodem dzieli to miejsce od zabytkowej toruńskiej Starówki. Z pełnego zgiełku miasta znajdziecie się Państwo tutaj w oazie ciszy, spokoju i zieleni. Możecie tu odpocząć w urokliwych, w pełni wyposażonych domkach typu Brda, otoczonych wspaniałym ogrodem, z miejscem na grill i bezpiecznym placem zabaw. Polecamy 🙂

 

 

 

 

 

Dane kontaktowe:

tel. 56 678 78 78

hotelik@zakateklesny.pl

ul. Zakątek 7, 87-165 Cierpice k. Torunia