Toruń Tourist

 


 


 

Drogi Turysto!

 

Witamy na stronie Biura Turystycznego „Toruń Tourist”, specjalizującego się w kompleksowej organizacji pobytu turystów w Toruniu i województwie kujawsko-pomorskim.

Zwiedzanie Torunia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą promocyjną ofertą wakacyjną dla rodzin i małych grup! (kliknij w ten napis)

W programach organizowanych przez nas wycieczek proponujemy Państwu zwiedzenie najciekawszych i najbardziej unikatowych pod względem historycznym, kulturowym i przyrodniczym zakątków Pomorza i Kujaw.

Zwiedzanie Torunia – szlakiem Kopernika, pierników, gotyckiej architektury i wspaniałej historii tego miejsca – może stać się niezapomnianą przygodą, wspomnieniem, które zostanie z Wami na lata i sprawi, że koniecznie będziecie chcieli tu powrócić!

Wizyta w najciekawszych obiektach kulturalnych i najpiękniejszych zakątkach, skorzystanie z coraz bogatszej oferty turystycznej miasta, przeróżnych warsztatów i interaktywnych pokazów – wszystko to w ramach ułożonego przez nas programu i rezerwacji – dopełni wspaniałości Waszej toruńskiej wycieczki!

W czasie wycieczek zaopiekują się Państwem wykwalifikowani przewodnicy, którzy sposób oprowadzania dostosowują do wieku, zainteresowań oraz życzeń Turystów.

Proponujemy zarówno zwiedzanie Torunia rodzinne, kameralne, jak i klasyczne w formie wycieczki grupowej (szkolnej, zakładowej). Za każdym razem – równie ciekawe! Za każdym razem dopasowane właśnie do Was!

Mamy również w ofercie zwiedzanie z przewodnikiem w stroju historycznym, możliwość spotkania na trasie zwiedzania postaci z epoki, czy gry miejskie będące zwłaszcza dla uczniów interesującą alternatywą dla tradycyjnej formy poznawania miasta.

Oprowadzamy także w językach obcych, w tym min. w j. angielskim, j. niemieckim, j. francuskim, j. hiszpańskim i j. rosyjskim.

Toruń już w 1997 roku wpisany został na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pamiętając o tym, staramy się pokazać naszym Gościom wszystkie skarby tej nadwiślańskiej perły!

Wszelkich formalności mogą dokonać Państwo drogą telefoniczną lub mailową. 

Wystarczy skontaktować się z nami, a my przygotujemy dla Państwa ofertę!

Biuro Turystyczne „Toruń Tourist” kieruje się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Zwiedzaj z nami Toruń!