STRONA GŁÓWNA

 


 


 

Drogi Turysto!

 

Witamy na stronie Biura Turystycznego „Toruń Tourist”,

specjalizującego się w kompleksowej organizacji pobytu turystów

w Toruniu i województwie kujawsko-pomorskim.

W programach organizowanych przez nas wycieczek proponujemy Państwu zwiedzenie najciekawszych i najbardziej unikatowych pod względem historycznym, kulturowym i przyrodniczym zakątków Pomorza i Kujaw.

 

Zwiedzanie Torunia – szlakiem Kopernika, pierników, gotyckiej architektury i wspaniałej historii tego miejsca – może stać się niezapomnianą przygodą, wspomnieniem, które zostanie z Wami na lata i sprawi, że koniecznie będziecie chcieli tu powrócić!

 

Wizyta w najciekawszych obiektach kulturalnych i najpiękniejszych zakątkach, skorzystanie z coraz bogatszej oferty turystycznej miasta, przeróżnych warsztatów i interaktywnych pokazów – wszystko to w ramach ułożonego przez nas programu i rezerwacji – dopełni wspaniałości Waszej toruńskiej wycieczki!

W czasie wycieczek zaopiekują się Państwem wykwalifikowani przewodnicy, którzy sposób oprowadzania dostosowują do wieku, zainteresowań oraz życzeń Turystów.

 

Proponujemy zarówno zwiedzanie Torunia rodzinne, kameralne, jak i klasyczne w formie wycieczki grupowej (szkolnej, zakładowej). Za każdym razem – równie ciekawe! Za każdym razem dopasowane właśnie do Was!

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również zwiedzanie z przewodnikiem w stroju historycznym, a także możliwość spotkania na trasie zwiedzania postaci z epoki. Organizowane przez nas gry miejskie stanowią za to interesującą alternatywą dla tradycyjnej formy poznawania miasta.

Oprowadzamy po Toruniu w językach obcych, w tym min. w j. angielskim, j. niemieckim, j. francuskim, j. hiszpańskim i j. rosyjskim.

 

Toruń już w 1997 roku wpisany został na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pamiętając o tym, staramy się pokazać naszym Gościom wszystkie skarby tej nadwiślańskiej perły!

 

 

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego Klienta.

 

Zwiedzaj z nami Toruń!

Zapraszamy do kontaktu!