O nas

Dzień dobry! Kłania się Biuro Turystyczne Toruń Tourist. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą

– tak zaczyna się większość naszych maili wysyłanych do klientów.

Dziękujemy Państwu, że zainteresowaliście się naszą stroną – witamy serdecznie! 🙂

Zapraszamy do przeczytania kilku słów o nas.

 

Biuro Turystyczne Toruń Tourist zajmuje się turystyką przyjazdową, organizując Turystom pobyty w Toruniu i regionie kujawsko-pomorskim. Na rynku usług turystycznych działamy już dwie dekady. Mamy zatem duże doświadczenie, a przede wszystkim wielką pasję do tego co robimy. My po prostu uwielbiamy Toruń i chcemy się nim chwalić!

Zapewniamy profesjonalną usługę przewodnicką, rezerwację wstępów, posiłków, noclegów, ułożenie całego programu wycieczki. Naszą ofertę kierujemy zarówno do turystów indywidualnych, rodzin, jak i do grup zorganizowanych – wycieczek szkolnych, zakładowych, pielgrzymich. Współpracujemy stale z wieloma szkołami i touroperatorami z terenu całego kraju. Dokładamy wszelkich starań by Państwa pobyty w Toruniu były ciekawe, obfitujące w piękne wspomnienia.

Naszą ekipę tworzą najlepsi toruńscy przewodnicy, specjaliści obsługi ruchu turystycznego, historycy, archeolodzy, historycy sztuki, poloniści – słowem osoby o stosownych kwalifikacjach, ale też i ogromnym doświadczeniu, a przede wszystkim zamiłowaniu do tego co robią.

Monika Jankowska w klimatycznym wnętrzu Toruńskiej Piernikarni Mistrza Bogumiła

 

 

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego zamówienia!

 

 

Zapraszam!

Monika Jankowska, właściciel Toruń Tourist

 

 

 

 

 

 

Powrót do strony głównej